Kim jesteśmy

Jesteśmy niezależnym doradcą finansowym na rynku. Pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe. Specjalizujemy się w usługach doradczych związanych z wyborem najlepszej metody finansowania różnych środków trwałych za pomocą leasingu oraz z wykorzystaniem funduszy europejskich. Oferujemy konkretne rozwiązania mające na celu jak najlepszą optymalizację zakupu wybranego przez Klienta środka trwałego.

Działamy na rynku transportu oraz maszyn i urządzeń. Współpracujemy z czołowymi dostawcami na rynku polskim jak i zagranicznym.
Realizujemy płatności w kraju jak i za granicę.
Nasz zespół posiada niezbędne kompetencje potwierdzone doskonałymi wynikami sprzedażowymi oraz doświadczeniem w instytucjach bankowych, dzięki czemu znane są nam schematy pracy czołowych banków w Polsce.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na doskonałe rozumienie rynku i partnerów z którymi współpracujemy.

Satysfakcja i zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego też firmy które nam zaufały powracają do nas przy kolejnych transakcjach. Pracujemy z pasją i oddaniem.

 

NASZA OFERTA

 

truck

Samochody osobowe

truck

Transport ciężki

truck

Maszyny budowlane

truck

Maszyny rolnicze

truck

Maszyny leśne

truck

Poligrafia

truck

Maszyny do tworzyw

truck

Maszyny do metalu

truck

Inne